KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Eslem Yayıncılık

TEMA
0285
Eslem Yayıncılık

Eslem Yayıncılık

Eslem Yayıncılık 2012 Mayıs Ayında, Kuran-ı Kerim Basım Ve Dağıtım Sektöründe Ticari Kaygılardan Uzak Olarak Kuran-ı Kerime Layık Olan Hizmeti En İyi Şekilde Verebilmek İçin Kurulmuştur. Amacımız Genç Kardeşlerimize ve Allah Yolunda İnfak Etmek İsteyen Kişilere Yardımcı Olmaktır. Ayrıca İnsanlarımıza Allahın Kelamı Kuran-ı Kerimi Sevdirmek, Rahat Okumasını Sağlamak ve Yüce Rabbimizin Bizlere Vermiş Olduğu Mesajı En İyi Şekilde Anlamalarını Sağlamaktır.
Eslem Yayınları manevi değerlerimizi her zaman ön planda tutarak gençliğin bilgi dağarcığını arttırmayı ilke edinmiş bir yayıncı kuruluştur.
Kurulduğu günden  bu yana sürdürdüğü faaliyetleriyle milyonlarca insana ulaşmayı başararak okumayı ve düşünmeyi sevdirmiştir. Ürünlerinin yanı sıra hizmet kalitesinden de asla ödün vermeyen Eslem Yayınları okur taleplerini en kısa sürede karşılamayı ilke edinmiştir. 
Yayıncılıkta Türkiye’de bir mihenk taşı olmayı hedefleyerek çıktığı uzun soluklu yolda, eğitim ve kültür alanına ilişkin her konuda “Daha iyi nasıl olabilir?” sorusunu sormuş, yenilikçi anlayışıyla farklılığını her zaman hissettirmiştir. 
Eslem Yayınları, sunduğu ürünlerin en yüksek kalitede olmasına ve kalıcılığına daima titizlikle yaklaşmıştır. Yayın, dağıtım ve satış aşamalarının birbirini takip eden süreçler olduğunun bilincindeki Eslem Yayınları, kurumlaşmış, yaygın ve etkili yayıncılık felsefesinin kalıcılığı adına müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı vazgeçilmez bir kural edinmiştir.
 
Eslem Yayıncılık internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder