KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Giresun Burada

TEMA
0287
Giresun Burada

Giresun Burada SizNeredesiniz? sloganı ile çıktığımız bu yolculukta bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza Teşekkür Ederiz,

   Öncelikli amacımız Giresuna ve”giresunburada.com” kullanıcılarına faydalı bir dost olmak,basit ve kolay bir ilan sitesi sunmak.
 
    Uzun süren altyapı çalışmalarının ardından 2013 yılı Ocak ayında faaliyete başlayan sitemizde hedefimiz,Bu branşta her geçen gün artan internet taleplerinde Giresun Halkına kaliteli ve detaylı hizmet verebilmek.
 
    Şimdilik,Giresun il sınırlarındaki Emlak,Taşıt,Alışveriş,İş Makinesi,Hayvanlar Alemi,Hizmet ve Kariyer olmak üzere çeşitli kategorilerde ilan verebilir ve verilen bu ilanları görebilirsiniz.  
 
    “giresunburada.com”,her geçen gün üye ve ilan sayısını artırma yolunda faaliyetlerine devam edecektir.Giresun'un ilan ve alışveriş platformu “giresunburada.com” her kategoride çok hızlı bir büyüme performansı hedeflemektedir.
 
    Hali hazırdaki ilan siteleri bu branşta size Giresun ile alakalı yetersiz bilgi veriyorsa.daha basit bir arayüze ve işleyişe sahip bir ilan sitenin yokluğunu hissediyorsanız,”giresunburada.com”a üye olarak ilan vermeniz ve bir göz atmanız yeterli olur kanısındayız.
 
    Hiç şüphe yok ki"ilan vermek ve incelemek"internetin en seri işleyişlerinden biri.Türkiye'mizde birçok ilan sitesi var olsa da"giresunburada.com"ismi ile bu branşta yerel bir ilan sitesidir. 
 
    Hergün binlerce kullanıcı internet ortamında Emlak,Vasıta ve binlerce kategoride ürün arıyor,alıyor,satıyor.Günlük ihtiyaçları için alışveriş yapıyor ve bu sitelerden faydalanıyor.
 
    Bu anlamda"giresunburada.com"un en büyük özelliği Giresun ile alakalı olmasıdır.
 
    "giresunburada.com"da anasayfa ve kategoriler dahil mağaza açmak,resimli ilan vermek,ilanları silebilmek,aktif veya pasif hale getirebilmek,güncelleyebilmek kısacası ilanlarınızı yönetebilmek size kalmış.
 
    Kolay kullanımı ve arayüzleri ile kullanıcı dostu olan ilan sitemizde,yorulmadan oturduğunuz yerden; almak,satmak,kiralamak isteyen internet kullanıcılarının buluştuğu ilan sitemiz;
 
Emlak,
 
Vasıta,
 
İş Makinesi,
 
Alışveriş,
 
Hayvanlar Alemi,
 
Kariyer ve Hizmet Ana Kategorilerinden oluşmakta ve binlerce alt kategori ile hizmet vermektedir.
 
    "giresunburada.com"Eleman arayanların,İş arayanların,İster sıfır,ister ikinci el,satılık veya kiralık binlerce kategorideki ürünlerinizin ilan ve alışveriş sitesidir.
 
Giresun Burada internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı kullanılarak oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 07.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder