KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Kalça Protezi

TEMA
0059
Kalça Protezi

Prof.Dr.Fahri Erdoğan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olup aynı üniversitenin ortopedi ve travmatoloj anabilim dalında ihtisasını tamamlamıştır.

İngiltere’de Bradford Royal infirmary hospital, Stanford university of medicine ve Japonya’da Nihon Üniversitesinde ortopedik eğitimlerini almıştır.

Almanya Medizinische Hochschule’de atroskopik cerrahi eğitimi ve Amerika Birleşik Devletleri Hospital for Special Surgery de artroplasti eğitimlerini almış ve çalışmalarda bulunmuştur.

Özel İncirli hastanesinde ortopedi uzmanı olarak deneyim kazanıp; diz ve kalça cerahisi üzerine kendisini daha fazla geliştirip, güncel gelişmeleri takip edebilmek için üniversite ortamında sayısız makaleler , araştırmalar ve deneysel çalışmalar ve kitap bölüm yazarlığı yapmiştir ve çalişmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Üniversitesi ortopedi ve travmatoloji  anabilim dalında öğretim üyesi, Nişantaşı ortopedi merkezinin (Prof. Dr. Nejat Güney ile birlikte) kurucu doktoru olarak,deneyimlerini uygulamaktadır.

Kalça protezi , diz protezi ve artroskopi uygulamalarında yoğunlaşmış bir ortopedi uzmanıdır.

Kalça Protezi internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından oluşturulmuştur.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder