KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Karses İnşaat

TEMA
0129
Karses İnşaat

"Dünyada bırakılacak en büyük eser, insana ve insanlığa hizmettir."

Firmamızın kurucusu ve tek sahibi olan RESUL MOLLAİBRAHİMOÄžLU 1980 ' li yıllardan itibaren 2.El Araç Alım-Satım Galericiliği ve 1990 ' dan bu yana ise Gayrimenkul Müteahhitliği yapmaktadır. 2000 ' li yılların başında KARSES İNŞAAT.OTOMOTİV.TURİZM.HAFRİYAT.NAKLİYAT ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ firmasını İstanbul ' un Maltepe ilçesinde Kurmuştur. Firmamızın kuruluşunun ardından kısa sürede Devlet Taahhüt işin ' de Yetkili İdareler ve Kuruluşlar Tarafından İhale Yolu ile yapılan bir çok işi sorunsuz bir şekilde zamanında bitirip teslim etmiştir. Yaptığımız işler Adımızı Dürüstlük,Güven ve Kalite zincirine dahil etmiş olup bunun yanı sıra Zamanında Bitirip teslim ettiğimiz işler doğrultusunda Firmamız İdari,Kurum ve Kuruluşların takdirini almıştır. Halen faaliyette olan KARSES İNŞAAT ' ın . yanı sıra yine Maltepe İlçesinde Bünyemizde bulundurduğumuz 2.El Araç Alım-Satım Galericiliğini daha yenilikçi,genç ve dinamik bir şekilde KARSES OTOMOTİV olarak devam ettirmekteyiz. Güçlü bir Finansa sahip olan Firmamız Daima,Dürüstlük,Güven,Kalite,Kalıcılık ve Yükseliş ilkelerini esas almıştır.Her Marka ve Model araçların Alım-Satım ' ını yapmakta olan Firmamız Adeta Küçük bir Butik Shoowrom olarak hizmet vermekte olup Türkiye ' nin Dört bir yanından edindiği müşteri potansiyelini her geçen gün geliştirmektedir. Şartlar ne olursa olsun Misyonumuzu ve Vizyonumuzu en üst sıralara taşımak Adına üzerimize düşen görevleri itina ve titizlikle yapmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.
Firmamız ' ın yapmış olduğu tüm işlerde önceliği ; Halka Hizmet ve Ülkemizin Refahına sonsuz önemdir..
 
 
VİZYONUMUZ
 
Özel ve Kamu Sektöründe gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizde güvenilirlik ve kaliteden ödün vermeden ; Çağdaş ve Teknolojik eserler ortaya çıkarmak, İtibarlı,Aranan ve Adından söz ettiren bir Şirket olarak hizmetlerimize devam etmek.
 
MİSYONUMUZ
 
Bugüne kadar Faaliyette Bulunduğumuz Sektörlerde Başarılı Projeleri olan, İnşaat Sektöründe Ülkemize Kazandırdığımız Eserlere; Aynı Azim,Ciddiyet ve Kalite Anlayışıyla Yenilerini Eklemek; Ülkemizin ve Halkımızın Hizmetine sunmaktır.
 
Karses İnşaat internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 07.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.
 

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder