KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

MZY Karasu İnşaat

TEMA
0156
MZY Karasu İnşaat

Mzy İnşaat olarak 2010 yılında İzmir’de faaliyet göstermeye başladık. İnşaat sektöründe 23 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız İnşaat sektöründe ve yalıtım sektörü ile ikiye ayrılmıştır. İnşaat sektöründe arsa alımı, taahhüt bina yapılması, bina güçlendirme, tamir, onarım ve her türlü taahhüt isleri yapılmaktadır. Yalıtım Sektöründe temel izolasyonu, çatı izolasyonu, su deposu izolasyonu ve strafor mantolaması gibi alanlarda hizmet vermektedir.
Mzy İnşaat bugüne kadar gerçekleştirdiği yapı hizmetleriyle İnşaat sektöründe belli bir kariyere sahip olmuş ve alanında sürekli yükselişte olan bir grafik çizmiştir. Yaptığı İnşaat ve yalıtım sistemleri ve diğer hizmetleri ile İnşaat firmalarının çalışma açısından sürekli olarak seçtiği bir firma konumuna gelmiştir.
 
Yapı sektöründe genelde firmalarda aranan özellik en iyi hizmeti en uygun fiyata sunan bir kimlikteki firma arayışıdır. Mzy İnşaat kendi alanında bu özelliği taşıyan nadir firmalar arasında yer alıp hizmetiyle ve kalitesiyle geride bıraktığı birçok firmanın fiyat konusunda epey gerisinde kalmıştır.
 
Mzy İnşaat size kalite ve hizmet açısından daha yakin olmak için internetten de sesini duyurma kararı almış ve bizi seçen müşterilerimize gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanma imkanı sunmayı amaçlayarak internet sitesini yayına açmıştır.
 
MZY Karasu İnşaat internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 31.08.2015 tarihinde güncellenmiştir.
 

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder