KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Mobaks Aksesuar

TEMA
0181
Mobaks Aksesuar

Mıstaçoğlu Grubu, Mıstaçoğlu Elektronik Ltd. Şti.’ nin 1994 yılında kurulması ile telekomünikasyon sektörüne girmiş ve kuruluşundan itibaren sektörün önde gelen oyuncularından biri olmuştur.

Mıstaçoğlu Grubunun amiral gemisi olan MOBİLTEL A. Ş. ise 2001 yılında kurulmuş olup, halen operatör ürünleri ve cep telefonu cihazları satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Mobiltel bugün Avea, TTnet ve Türk Telekom’un satış,  pazarlama ve lojistik çözüm ortağı olmanın yanı sıra;  Apple, HTC, Huawei, Motorola, Nokia, RIM, Sony gibi üreticiler ile yaptığı satış ve dağıtım anlaşmaları ile Türkiye’nin en fazla markayı bünyesinde bulunduran dağıtım firması olmayı başarmıştır. Yurt çapında 4.000 üzerinde noktaya hizmet ulaştıran Mobiltel;  cep telefonları, AVEA’nın faturalı ve faturasız hatları, fiziki ve web (sanal) kontör ile TTNet ürünlerinin yanısıra, kendisine ait olan Mobaks markalı mobil aksesuar ürünlerinin satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır.

Capital dergisinin yaptığı araştırma sonuçlarına göre, Mobiltel 2010 yılında en hızlı büyüyen şirketler arasında 132,2’lik bir ciro artışı ile beşinci olmuş,  sıralamada Türkiye’nin ilk 300 şirketi arasına girmiştir. 2011 yılını da benzer bir büyüme hızı ile kapatan Mobiltel’in cirosu 500M TL’yi aşmıştır. 2012 yılında ise Bilişim 500’de son üç yılda büyüme başarısı gösteren şirketler arasında birinci olarak  “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi”  seçilmiştir.

“ Sektörünün lideri olma” vizyonu ile hareket eden Mobiltel, koyduğu hedef doğrultusunda inanç ve güvenle ilerlemektedir.

Mobaks Aksesuar internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret alt yapısı kullanılarak oluşturulmuştur.

Bu sayfa 08.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder