KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Özkanlı AVM

TEMA
0014
Özkanlı AVM

Kuruluş ve gelişiminde, ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri saygınlığını temel hedef olarak aldık.Satışını yaptığımız her türlü mamül de yüksek kalite ilkeleri ile sektörde öncü olma yarışında ve sürekli gelişme kararlılığındayız.

1989 Yılında aktif ticaret hayatına başlayan;2000 yılında ZÜMRÜTEVLER şube,2003 yılındada MALTEPE merkez şube olarak hizmet vermekteyiz.Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da tüketici memnuniyetini devam ettiren bir firmayız.

Ekip çalışmasının etkin gücünü tüm piyasada hissettiren ve rekabetçi Pazar koşullarına göre sürekli bir yapılanma içerisinde olan firmamız MALTEPEDE  hizmet vermektedir.

ÖZKANLI AVM olarak her şeyin en güzelini, en iyisini, en kalitelisini sunmak ve müşteri beklentilerine en etkin şekilde cevap vermek adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmamakta, yeni yatırımları ve AR-GE çalışmaları ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Minimum fiyat ile en iyi hizmeti verebilme çabası içindedir. Teknolojik gelişmeleri de takip ederek bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve standartlara uygun ürünlerin satışını yapmaktayız.

Özkanlı AVM web sitesi KMK Bilgi Teknolojiler web tasarım birimi tarafından vsp teknoloji web tasarım alt yapısı ile oluşturulmuştur.  

Bu sayfa 18.02.2016 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder