KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Thermowell Isınma Sistemleri

TEMA
0368
Thermowell Isınma Sistemleri

Sağlık kabini, farklı ölçülerde panel ısıtıcılar, renkli ve resim baskılı ısıtıcılar, ayna ısıtıcılar ve ayak ısıtıcısı üretimi yapmaktadır.

Thermowell ınfrared ısı ve sağlık kabin sistemleri 5 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren sağlıklı ısıtma konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
 
2008 yılında İSVİÇRE de kurulmuş olan firmamız 2012 yılı itibariyle TÜRKİYEDE de faaliyet göstermektedir. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sağlıklı ısıtma sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Ürünlerimiz de kullanılan malzemeler tamamen İsviçre, Almanya ve Türkiye menşeilidir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve uygun fiyat olmuştur.
 
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Thermowell, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermekten onur duyarız.
 
 
Thermowell internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı kullanılarak oluşturulmuştur.

Bu sayfa 02.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder