KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Adım Plastik

 
0026
Adım Plastik

Adım Plastik 1995 yılında faaliyetlerine plastik enjeksiyon kalıpları ve plastikten mamul ürünlerin imalatı ile başlamıştır.

Başlangıçta otomotiv yedek parça, elektrik aksamları ve çeşitli plastik aksamların imalatıyla uğraşan firmamız 1997 yılından itibaren otomotiv sektörüne odaklanmıştır. Aynı yıllarda firmamız, sektördeki geçmiş tecrübeleri ve yatırımları sayesinde ürün çeşitliliğini arttırmış ve ülkemizde ki OEM firmaları ve önde gelen otomotiv firmaları ile çalışmalarına hız kazandırmıştır.

Adım Plastik 3 kuşaktır otomotiv yedek parça üretimi yapan bir aile şirketi olmakla beraber uygun fiyatla ve kalite anlayışından taviz vermeden değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Zamanla tüm dünyada meydana gelen değişim ve gelişmeler sonucunda bu kalite anlayışını belgelendirmek ve yurtdışında da kalitemizi tescil etmek bakımından 2008 yılında ISO 9001 belgelendirme kuruluşuna başvurulmuş ve aynı yıl belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Adım Plastik günümüz itibari ile yaklaşık 1,500 m2 kapalı alanı ve 35 çalışanı ile otomotiv sektöründeki binek ve ticari araç gruplarına;

- İç ve dış aksamlar

- Süspansiyon Takozları

- Süspansiyon Sistemi Plastik ve Metal Aksamları konusunda hizmet vermektedir. 

Adım Plastik web sitesi KMK Bilgi Teknolojileri web tasarım ekibi tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.

Bu sayfa 04.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder