KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Alemdaroğlu Oto Kiralama

 
0614
Alemdaroğlu Oto Kiralama

Günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak iki ayrı kars da oto kiralama hizmeti vermektedir.

Günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak iki ayrı kars da oto kiralama hizmeti vermektedir. Günlük kiralamada kars havalimanı ve turistik amaçlar ağırlıklı olmaktadır. Uzun dönemde ise Kars da yer alana kurumsal firma kullanımları ağırlıklıdır.

Uzun dönem oto kiralamanın getirdiği avantajlar ve uygulama kolaylıkları, Kars firmaları tarafından yaygın bir şekilde filo kiralama yönteminin benimsenmesine neden olmuştur. Kars oto kiralama hizmeti veren Alemdaroğlu oto kiralama, Doğu Anadolu bölgesine yayılmış bir kars rent a car ağına sahiptir.

Kars Oto Kiralama Mücahit Alemdaroğlu tarafından kurulmuştur. İlk kars oto kiralama olarak hizmet veren kars rent a car bügün tüm Doğu anadoluya oto kiralama konusunda geniş hizmet sağlamaktadır.

Kars Oto Kiralama olarak müşterilerimize en iyi kars oto kiralama hizmeti vermek firmamızın temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli kars oto kiralama hizmeti devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

Bu sayfa 28.08.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder