KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Arda Kostüm

 
0022
Arda Kostüm

Kostüm kelime anlamıyla, görsel sanatlarda çok önemli yere sahip kıyafetlerin tümünü kapsamış olsa da Arda Kostüm olarak halk oyunlarımızın geçmişten günümüze kültürel ve yöresel açıdan hayat içindeki yerini, değerini ve önemini büyük ölçüde ilerletmek adına yükselişini, devam ettirmektedir.

İnancımız ve ekip çalışmamızla, kurulduğu ilk günden beri, birikimlerini emek ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Arda Kostüm kumaştan kesime, makinadan imalata düşünsel detaylara takı ve aksesuarlarını yelpazesine ilave etmektedir.

Hızlı büyüme içindeki önceliğini, müşteri fikrinin değerini birikimleriyle ve en önemlisi sevgiyle yoğunlaştıran Arda Kostüm bir yaşam biçimidir.

Müşteri Görüşü

Kostüm kelime anlamıyla, görsel sanatlarda çok önemli yere sahip kıyafetlerin tümünü kapsamış olsa da firmamız halk oyunlarımızın geçmişten günümüze kültürel ve yöresel açıdan hayat içindeki yerini, değerini ve önemini büyük ölçüde ilerletmek adına yükselmeye devam etmektedir. Bu yükselişte en büyük katkıyı, en büyük destekçimiz; e-ticaret sitemizin tasarımda ve yazılımında başarısını kanıtlamış olan KMK Bilişim Firmasına borçluyuz. E-Ticaret sitesi açtıktan sonra sadece bulunduğumuz ilçede değil birçok bölgede hatta şehirde satış yapma şansını elde etmiş olduk. Bu site sayesinde ürünlerimizi dilediğimiz gibi müşterilere sunabiliyor ürün sayısı ve kategori konusunda ki bütün sınırları ortadan kaldırmış oluyoruz.
 
Bu sayede de hitap ettiğimiz müşteri kitlesi kat kat artmış oluyor. Fiziksel mağazaya oranla ekstra harcamalar, kira, personel ücreti, tamirat, fatura gibi birçok giderden kurtulmuş oluyoruz. Fiziksel mağazada hizmet sunacağınız saatler sınırlıdır. Saat 09:00- 19:00 arasında açık kalabilmekte ve doğal olarak sadece bu saat aralıkları arasında satış yapmaktaydık. Yaptırmış olduğumuz E-Ticaret sitesi sayesinde 7/24 online satış yapmakta ve müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Web sitemiz müşterilerin kullanımını ve istediklerini tam anlamıyla elde etmeleri için kullanıma uygun düzeyde hazırlandı. İnancımız ve ekip çalışmamızla, kurulduğu ilk günden beri, birikimlerini emek ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız kumaştan kesime, makineden imalata düşünsel detaylara takı ve aksesuarlarını yelpazesine ilave etmekte ve bunu müşterilerimize bu site sayesinde ulaştırmakta.
 
Bize bu E-Ticaret sitesini sunarak sektörümüzde doğru müşteriye doğru zamanda ulaşma imkânını sunan KMK Bilişim Hizmetlerine teşekkürler.
 
Arda Kostüm
Deniz KADIKER 
Genel Müdür
 
Arda Kostüm internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı kullanılarak oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 15.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.
 
 

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder