KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Asseyhan Asansörleri

 
0121
Asseyhan Asansörleri

Asseyhan Asansör

Asseyhan Asansör sektöründe 28 yıllık tecrübesi, finansal alt yapısı, teknik kadrosu ve idari departmanlarıyla uluslar arası normları kendi prensipleriyle özümsemiş, ülkemizdeki en önemli asansör işletmelerinden birisidir. Asseyhan Asansör adı; kamu kurumları, üniversiteler, oteller, avmler ve bir çok inşaat firmasının asansör ile ilgili hizmetlerde ilk olarak aradığı müesseselerden birisidir. Son beş yılında sektörün gelişiminde aktif görevler alan şirketimiz, yatırımlarını ve mesailerinin büyük bir bölümünü arge çalışmalarına, asansörde güvenlik standartlarına, satın almadan, ürünlerin son kullanıcıya teslimine kadar gelişen süreçlerde yaşanılan sorunların çözümlerinde harcamışlardır. Asseyhan asansör  ülkemizdeki belli bölgelerinde hizmet veren şubeleri, yurt genelinde içerik ortaklarıyla yaptığı çalışmalarda A kalite kavramının hakkını sonuna kadar veren hizmeti sizlere sunmaktan büyük onur ve gurur duymaktadır.
Süreç yönetimi anlayışında bütünü görebilme, kurumdaki süreç ekipleri ile birlikte çalışma anlayışıyla bilgi ve deneyimini kurumun dinamiklerine uygun olarak süreç iyileştirme ve yönetim anlayışına yansıtabilmektedir.  Asseyhan asansör ticari faaliyetlerindeki süreçleri kısaca incelersek;  pazarlama sürecinde en ideal çözümü üretmek, teknik süreçte en güvenilir projeyi hazırlamak, satın alma sürecinde en kaliteli ürünleri kullanmak, montaj ve bakım sürecinde konusunda uzman ekiple çalışmak, finansal süreçte müşteri odaklı çözümler üretmektedir.
 
Zamanını ve mali bütçesini sürekli gelişmeye ayıran Asseyhan Asansör, asansörde güvenli, kaliteli, ekonomik çözümleri ile sektörde adından sıkça bahsedilen nadir kuruluşlardan biridir. Siz değerli müşterilerimizi bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaya davet ediyoruz. A kalite hizmeti size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Asansörde kalite,güven diyerek asansör çözümlerinizde bizimle irtibata geçmenizi temenni ediyor, tüm mesai arkadaşlarımız adına firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz.
 
Asseyhan Asansörleri internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 15.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder