KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Atec Endüstriyel Kontrol Sistemleri

 
0341
Atec Endüstriyel Kontrol Sistemleri

Endüstrinin değişik dallarında anahtar teslim tasarım, projelendirme, imalat, yazılım ve proses mühendisliği ile hizmet vermekteyiz.

"Turn-Key" Projelendirme, Montaj Yazılım ve Devreye Alma
 
Endüstrinin değişik dallarında anahtar teslim tasarım, projelendirme, imalat, yazılım ve proses mühendisliği ile hizmet vermekteyiz.
 
Projelendiriyoruz:Üretilecek olan ürüne göre otomasyon sisteminin dizaynı uzman mühendislerimiz tarafından tesis akış şemasına göre oluşturulmaktadır. Kesinleştirilmiş tasarımlar müşterilerimize görsel olarak sunulmaktadır. 
 
İmal Ediyoruz:Tesislerin ihtiyacına göre  ADP, MCC, PLC/DCS ve Operatör Kontrol panolarını kendi bünyemizde tecrübeli teknisyenlerimiz ile montaj yapıyoruz.
 
Kalite Kontrol Önemli: Montajın her aşamasını kontrol ediyoruz ve proje uyumunu denetliyoruz.  İmalat kalitemizi ISO9001, CE gibi uluslararası sertifikasyon firmaları ile belgelendiriyoruz. Bitmiş olan imalatlar test bölümümüzde tüm testleri yapıldıktan sonra sevk ediyoruz.
 
Yazılım Mühendisliği: Tesis akış şemalarına göre deneyimli mühendislerimizce PLC/DCS/SCADA yazılımlarını dizayn ediyoruz.  Prosesin kontrol ihtiyaçlarına göre çeşitli  programlama uygulamalarını yapıyoruz. Üretim verimliliği için arıza takip, raporlama ve optimizasyon yazılımları ile prosesi destekliyoruz.
 
Montaj ve Devreye Alma: Endüstriyel tesislerde saha montaj ekiplerimiz gerekli projelendirmeleri yaparak elektrifikasyon montajlarını yapıyoruz. Proje ihtiyaçlarına göre enstrümantasyon test ve devre alma işlerini gerçekleştiriyoruz.
 
Proses Mühendisliği: Endüstriyel tesislerin yüksek performansta ve düşük maliyetler ile çalışabilmesi için proseslerinizi  en son teknoloji otomasyon sistemleri ile kontrol ediyor ve yönetiyoruz.
 
Atec Endüstriyel Kontrol Sistemleri internet sitesi KMK Bilgi Teknolojileri tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 15.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.
 

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder