KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Çamlıca Konakları

 
0104
Çamlıca Konakları

Çamlıca Konakları

Çamlıca Konakları 80 dönüm arazi üzerine inşa edilmiş 28 Bloktan oluşmaktadır. Bu 80 dönümün yaklaşık 30 dönümü yeşil alandır. Her blokta 5 kat ve 10 daire bulunmaktadır. En üst katlardaki daireler dublextir. Normal daireler 250 m2, dublex daireler ise 450 m2’dir. Her bloğun kendine ait 8-9 araçlık kapalı otoparkı ve ayrıca sitenin ortak kullandığı 75 araç kapasiteli genel kapalı otoparkı mevcuttur. Site içerisinde bulunan ana yollar Belediyenin İmar Yolu olup uzunluğu 790 metredir. Ana ve ara yollardaki araç otopark adedi ise 275’tir.
Sitemizin dört adet giriş çıkış kapısı olmakla beraber araçla giriş çıkış sadece 1 numaralı (Ana Giriş) kapıdan yapılmaktadır.1 numaralı Ana Giriş kapısında Güvenlik Kontrol Merkezi de bulunmaktadır.
Sitemizde 2 adet açık tenis kortu ve 1 adet basketbol sahası mevcuttur. Kapalı spor salonunda ise Tenis kortu, basketbol sahası ve futbol sahası bulunmaktadır. Ayrıca site alanı içerisinde Çamlıca Unıverse Sosyal Tesisleri de vardır. Sosyal tesislerde Kapalı ve Açık Yüzme havuzları, Fıtness GYM, Pilates, Spa,Sauna vb. aktiviteler bulunmaktadır.
 
Çamlıca Konakları internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 28.08.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder