KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Deniz Makina

 
0514
Deniz Makina

2013 yılında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirme hedefiyle üretime başlayan DENİZ MAKİNE kaliteli ve hızlı üretiminin yanında sahip olduğu mesleki bilgi ve etik anlayışı ile firmaların beğenisini kazanarak sektörde başarılı hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Deniz Makine; Üretim kalitesini , dürüstlüğü hızlı ve ekonomik çözümler sunmayı kendine firma politikası olarak belirlemiş ve bunun doğal sonucu olarak da müşteri memnuniyetini ön plana almıştır.

Bu konuda uzman bir kadroya sahip olan firmamız özel üretimin yanı sıra Kollektör, Dizel-Elektrik Motor Şaseleri, Jokeyli Ortak Motor Şaseleri,  Kaplin, Flanş, Sac Şase, Laterna,  Eksantrik, Konsantrik ve Makara üretimini de yapmaktadır.

Teknoloji yakından takip eden firmamız, üretim öncesinde istenilen ürünlerin CAD/CAM  3D çizimlerini dijital ortamda müşterilerine sunarak en iyi sonuca ulaşmaktır.

Firmamız üretim kapsamını belirttiğimiz konuda SN. Müessesenize de hizmet vermek arzusundadır. Size uygun düşen konularda karşılıklı görüşmek dileğiyle bilgilerinize sunar, iş emirlerinizi bekleriz.

Deniz Makina internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.

Bu sayfa 04.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder