KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Desencim

 
0673
Desencim

Hakkımızda

             İlk iş hayatıma 15/08/1996 yılında İstanbul’da NAKIŞ firmasında çırak olarak başladım. Bu firmada nakışı ve nakış ile ilgili  ''Deseni, İpliği, Telayı, Makinayı vb.'' herşeyi çok iyi bilen başta firma sahibi ve işletme müdürü olarak tüm personel profesyonel bir çalışma içersindeydi. Tabi bende böyle bir çalışmanın içinde kendimi en iyi bir şekilde yetiştirme imkanı buldum. Nakış ile ilgili her işlemi profesyonelce yapmaya başladım. Desinci olmak benim için zor olmadı çünkü; ''Nakış nedir?, İplik nedir?, Makina nedir?  vb.'' nakış ile ilgili herşeyi çok iyi öğrenmiştim.  Bir süre müşteri temsilcisi ve imalat müdürü olarak görev yaptıktan sonra kendime desen bürosu açmaya karar verdim. 2005 yılından itibaren nakış sektörüne desenci olarak hizmet vermeye başladım.
        
             Nakış mesleği; ''Emek, Sabır, Azim'' isteyen bir sektördür. Bende bunları bildiğim için firma yetkililerinin gün içersinde geçirmiş oldukları yoğun sitres ve yorucu saatlerini desen yaptırmak, desenci aramak, yaptırmış olduğu deseni tekrardan düzeltmeye götürmek gibi gereksiz vakitlerini çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaları için 06/05/2012 tarihinde  www.desencim.com sitesini kurarak firma yetkililerinin yüklerini bir nevi azaltmaya çalıştım. Böylece desen işine bir çözüm yolu bularak desen için geçirmiş oldukları vakitlerini gerek istirahat gerekse farklı işler için geçirmelerini sağlamış oldum.
         
             İnanıyorum ki nakış sektöründe bir ilki başararak ''Türkiye'' başta olmak üzere tüm ''Dünya'ya'' olmazsa olmazı getirdim.

Desencim internet sitesi KMK Bilgi Teknolojileri tarafından oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 09.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder