KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Doç. Dr. Kamer Dere

 
0234
Doç. Dr. Kamer Dere

Bursa’da doğdu. Kuleli Askeri Lisesini bitirdikten sonra GATA Tıp Fakültesi’ne girdi. 1995 yılında mezun oldu ve “Uçuş Tabipliği” eğitimini tamamlayarak Konya’da Akrotim filonun (Türk Yıldızları) uçuş tabipliği (flight surgeon) görevini yürüttü.

1999-2003 yıları arasında GATA Anesteziyoloji ve Reanimasyon servisinde asistan olarak çalıştıktan sonra uzman doktor oldu. Uzman doktor olarak Merzifon Hava Hastanesinde çalıştı. 2005-2012 yılları arasında İstanbul’da GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde Yrd. Doç. Dr. olarak görev yaptı. 2012 yılında devletteki görevinden ayrıldı. Halen İstanbulda Özel bir hastanede çalışmaktadır.

Ağrı Bilimi (Algoloji) eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalında, İleri düzey girişimsel ağrı tedavi uygulamaları eğitimini Macaristan’da, Klinik ozonterapi uygulamaları eğitimini ülkemizde tamamladı.

2009 yılında Türk Algoloji (Ağrı) Derneğinin yaptığı Girişimsel Ağrı Tedavisi Yeterlilik (Board) Sınavını kazandı.

2011 yılında T.C. Sağlık Bakanlığından Algoloji (Ağrı) Yan Dalında Uzmanlık Belgesini aldı. Bu belge ile tüm ağrı tedavilerini yapmaya yeterli ve yetkili kılındı.

Halen ağrı konusunda araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve bir kız babasıdır.

Doç. Dr. Kamer Dere internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından oluşturulmuştur.

Bu sayfa 07.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder