KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

E-Ticaret Hazırla

 
0077
E-Ticaret Hazırla

E-Ticaret Hazırla, şirket ve markaların ürünlerini internet üzerinden satabilmeleri için, KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından kurulmuş bir e-ticaret platformudur.

İnternet pazarına açılmanız için geliştirilen E-ticaret Hazırla, size internetten satış yapabilmeniz için ihtiyacınız olan her türlü altyapıyı profesyonelce sunmaktadır. E-ticaret uygulamalarında bir sanal mağazanın başarılı olabilmesi için tüm fonksiyonlar mevcut bir şekilde E-ticaret Hazırla planlarına uyarlanmış, yeni nesil yazılım uygulamalarıyla arama motorlarının hiyerarşik yapısı göz önünde bulundurularak, kullanıcı dostu e-ticaret siteleri oluşturmanıza imkân sağlanmıştır.

Diğer e-ticaret platformlarından çok farklı olan, e-ticaret platformumuz ekstra maliyetlere girmeden şirketinizin tüm ürünlerini sınırsız bir şekilde ziyaretçilerinize sergileye bilir ve güven içerisinde satabilirsiniz.

100 Seo destekli olan e-ticaret paketlerimiz arama motorlarında yüksek performans sergilemektedir, E-ticaret Hazırla platformu ile oluşturulan e-ticaret siteleri arama motorlarında çok kısa süre içerisinde ilk sayfalara yükselmesi tesadüf değildir.  E-ticaret Hazırla platformu size e ticaret sitenizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü altyapıyı hızlıca ekonomik bir şekilde sunmaktadır. 

Bu sayfa 04.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder