KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Habernette

 
0075
Habernette

Dünya üzerinde şüphesiz en önemli buluşlardan biri yazıdır. Yazı gelecekten günümüze her türlü olay ve duruma ışık tutmuştur. Geçmişten yazı sayesinde haberdar oluyor ve bu sayede geçmişimiz hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

Yazı şüphesiz ki her şeyin kalıcılığını sağlayan en önemli araçtır. Gelecek nesillerde yazı sayesinde günümüzden haberdar olabileceklerdir. Yazıdan sonra matbaanın icadı ile insanoğlu daha da kendini geliştirmiş, daha da kalıcı olmayı hedeflemiştir. Basın yayın dünyasının ortaya çıkması da buna bağlı olmuştur.
İnsanlar her şey ile ilgili bilgi sahibi olmak isterler. Bu nedenle haberleri dikkatle takip ederler. Zira kilometrelerce sizden uzak olan bir bölge ya da hiç tanımadığınız insan hakkında bilgileri basın yayın yolu ile alabilmekte ve bu sayede dünyanın hemen hemen her noktasını takip edebilmekteyiz. Bu nedenle basın yayın organlarının konu ne olursa olsun her türlü alanda ve ortamda yönlendiriciliği bulunmaktadır.
Günümüzde bu takip en çok televizyon ve internet gazeteleri aracılığı ile yapılmaktadır. Özellikle internet gazeteleri diğer bir deyimle e-gazete ya da e-televizyonlar büyük ilgi görmektedir. Ekonomik, siyasi, sosyal, kültürel ve gündemdeki en önemli haberleri internet ortamında tek tıklama ile takip edebilmektesiniz. Yine tek tıklama ile merak ettiğiniz tüm konular ile ilgili bilgi sahibi olabilmekte hatta bu konular üzerinde yorumlarınızı diğer okurlar ile paylaşıp bilgi alışverişi yapabilmektesiniz. İnternet kullanım oranının 30 milyonu geçtiği ülkemizde bir günde milyonlarca insan haber ile ilgili yayın yapan siteleri ziyaret etmektedir.
İnternet üzerindeki haber sitelerinden bir tanesi de www.habernette.net tir. Türkiye ve Dünya da oluşan haberler ile ilgili tüm ayrıntıları ve en yeni bilgileri habernette.net adresinde bulabilmektesiniz. Habernette.net gündem,ekonomi, siyaset, yaşam, sağlık, teknoloji vb tüm konularda güncel bilgi ve haber paylaşım platformudur.
www.habernette.net 7/24 kesintisiz bilgi ve haber kaynağınızdır.

Habernette internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp altyapısı kullanılarak oluşturulmuştur.

Bu sayfa 31.08.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder