KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Holistik Kinesioloji

 
0783
Holistik Kinesioloji

Bir terapist olarak, bana danışan kişilerin her alanda ruhsal-fiziksel-duygusal dengelerini koruyabilmeleri, sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir yaşam yaratabilmeleri ve hedeflerine ulaşabilmeleri için bedenlerinin ihtiyacı olan desteği sağlamak için çalışıyorum.

Sağlıklı olmak ya da sağlıklı kalabilmenin giderek daha dikkat isteyen bir durum haline geldiği son yıllarda insanoğlu teknolojik açıdan ilerliyor ve gelişiyor olsa da, artan nüfusun ihtiyacını karşılamak adına çeşitli sektörlerde atılan adımlar, gezegenin ve biz insanlar da dahil olmak üzere üstünde yaşayan canlıları olumlu etkilediğini söyleyebilmek ne yazık ki mümkün değil.
Bu zayıf yaşam koşullarına bir de ürettiğimiz olumsuz duygular eklenince, içeriden ve dışarıdan strese maruz kalan bedende ruhsal, duygusal ve fiziksel bir takım rahatsızlıklar oluşma ihtimali de yükselmekte.
Beden, sisteminde oluşan bir rahatsızlığı tedavi etmek ve onarmak için sürekli çalışır.İyileşmesinin ya da mevcut sağlığını korumasının bedene nasıl davranıldığı ile yakindan ilişkisi vardir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder