KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

İstanbul Av Market

 
0907
İstanbul Av Market

İstanbul Av Market internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı kullanılarak oluşturulmuştur.

Müşteri Görüşü

İstanbul Av market olarak kurulduğumuz yıldan bu yana müşterilerimizin isteklerini, taleplerini ve sağlıklarını her zaman kazanacağımız paradan önde tutmuşuzdur. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ilerlemeye ve isteklerini yerine getirmeye devam ederken aklımıza takılan bir şey oldu. “Sektörümüzle ilgilenen insanlara neden daha kolay yollarla ve hızlı şekilde ulaşmıyoruz?”. Müşterilere rahatlıkla ulaşabileceğimiz ve rahatlıkla ürünlerimizin satabileceğimiz ve tüm ürünlerimizi tanıtabileceğimiz bir ortam yaratmak istiyorduk.
 
Sonuçta ne kadar fazla ürün seçeneği olursa hitap ettiğiniz kitlede fazla olur. Bu mantıkla ilerlemeye devam ettik. Yeni müşteri kitlelerine ulaşmanın yollarını araştırdık. Ve sonunda bulduk “Bir e-ticaret sitesi”. KMK firmasının bize sunduğu e-ticaret ile 7/24 açık bir şube oluşturduk. Müşterilerimiz için daha fazla ürün sunma fırsatına ulaştık. Ürünlerimizi detaylı bir şekilde sunabileceğimiz bir platforma sahip olduk. Stokta ürün bulundurmayarak talebe göre satış yapmaya başladık. Her an yeni müşteri bulma imkânımız yükseldi. Reklam masraflarını azaltarak daha fazla müşteri elde ettik. Birçok tabanca, tüfek, fişek, kamp malzemeleri, çakı ve bıçak ürünlerimizi tanıtarak müşterilerimizin tam olarak ne istediklerini gelen taleplere bağlı olarak tespit ettik buna uygun çalışmalar yapmaya devam ettik. Kar oranımız gitgide arttı. Bizim için oldukça yararlı olan bu bol özellikli siteye KMK Bilişim Hizmetlerinin sunmuş olduğu e-ticaret paketi sayesinde cüzi bir fiyatla ulaştık.
 
Tüm bu çalışmalarından, alt yapımızdaki mükemmellikten, tasarım ve yazılımdan dolayı firmanıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
İstanbul Av Market
Kemal KOÇ
Genel Müdür
 
 

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder