KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Kars Oto Kiralama

 
0887
Kars Oto Kiralama

O eski meşakkatli araç kiralama dönemlerine bir son, Kars oto kiralama; araç kiralama da yeni bir dönem.

Türkiye’nin her yerinde ihtiyacınız olan kiralık araç servisi Kars araç kiralama sayesinde bir tık uzağınızda. İstediğiniz araba, istediğiniz zamanda, istediğiniz kadar yanınızda. İster günlük ister uzun dönem olmak üzere hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Doğu Anadolu da geniş bir Rent a Car ağına sahip olan Alemdaroğlu Oto Kiralama, Kars araba kiralama ile 7/24 hizmetinizde.

Geniş yelpazemiz ve hızlı araç servisimiz ile beklediğiniz araba kiralama hizmetinden daha fazlasını bulacaksınız. O eski meşakkatli araç kiralama dönemlerine bir son,  Kars oto kiralama; araç kiralama da yeni bir dönem.  Renault’dan Mercedes’e, Dacia’a dan Chrysler’a her çeşit araç ile hizmetinizdeyiz ve küçücük bir probleminizde bir telefon uzağınızdayız. Kars Oto Kiralama sunduğu kaliteli hizmet ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

Son dönemlerde Rent a Car sektörü oldukça rağbet görmektedir, Kars Oto Kiralama ise; Tecrübesi ile araç temin etmede en doğru adrestir.  Müşterilerimizin güven ve itimadını kazanmak için araçlarımızın bakım ve muayenelerini düzenli bir şekilde yaptırmaktayız. Gerek şahıs, gerek filo servislerini hizmetinize sunuyor, taleplerinizi büyük bir titizlik ile yerine getirmeye çalışıyoruz. 

Kars Rent a Car uzun dönem araba kiralama için oldukça ekonomik ve mantıklı bir yöntemdir.  Şöyle ki; Satın alınan aracın vergisi, kaskosu, muayene ücretleri, trafik sigortası vb. ciddi bir masraf yükü demektir ancak kiralanan araçlarda bunları dert etmenize gerek yoktur çünkü Kars Oto Kiralama bütün maddi yükü üzerine almaktadır. Araba ile yapılan İller arası seyahat hepimizin bildiği gibi zorlu ve meşakkatli bir iştir çünkü seyahat süresi oldukça uzamaktadır ve uzun seyahat demek hem maddi hem de fiziki olarak ciddi bir zarar demek.

Kars’a gelmek ve şahsi aracınız ile seyahat etmek istiyor iseniz, uzak şehirlerden saatlerce süren araba seyahati yapmanıza gerek yok, uçak oldukça hızlı ve tasarruflu bir seyahat biçimidir. Şehir dışından gelen siz değerli müşterilerimiz için Kars havaalanı oto kiralama hizmetimizi sunuyor ve kiraladığınız aracı özgürce kullanmanızı sağlıyoruz.

Kars oto kiralama uzun yıllardır olduğu gibi önceliği müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  

 

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder