KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Konuk Mobilya Cila

 
0439
Konuk Mobilya Cila

Cila Sektörünün öncü firmalarından biri olan KONUK MOBİLYA nın kurucusu İbrahim KONUKCU, 1974 yılında İstanbul Rahmanlarıda mobilya cila sektöründe çalışmaya başlamıştır .

Cila Sektörünün öncü firmalarından biri olan KONUK MOBİLYA 'nın kurucusu İbrahim KONUKCU, 1974 yılında İstanbul Rahmanlarıda mobilya cila sektöründe çalışmaya başlamıştır . 
 
1976 yılında ilk mobilya cila atölyesini açarak bu sektöre adım atmış ve günümüze kadar siz müşterilerimize hizmet vermektedir. 1992 yılında mobilya boya vernikleri ve  duvar boyaları alanında hizmet veren mağazasını da hizmete açmıştır. 
 
Çeyrek asırdan fazla olan tecrübemizle gelen üstün kalite ve hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için en üst düzeyde çalışmalarımıza devam etmekteyiz
Faaliyet alanlarımız;
 
     Her türlü mobilya boyaları ve inşaat boyaları satışı .Ahşap, ham ağaç renklendirmesi ve cilası, lake, mobilya cilası, eskitme, patinalı silme, varak, gomalak, mobilya tamir ve boyaması, renk değişimi ve ayrıca projeler olarak otel projeleri, villa dekorasyon projeleri, işyeri dekorasyon projeleri, toplu konut projeleri yani kısacası mobilyalarınızı baştan yaratacak tüm uygulamalar mevcuttur. 
 
Tecrübeli ve kaliteli kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendimizi amaç ediniyoruz.
 
Konuk Mobilya Cila  internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 07.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder