KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Kurumsal

 
0616
Kurumsal

Avukat ve hukuk bürolarının işlerini organize etmelerine yardım sağlayacak web tabanlı iş geliştirme ve aynı zamanda avukat web tasarım programıdır.

KMK Bilişim Teknolojileri tarafından hazırlanan avukat yazılımı, hukuk sektörüne ve avukatlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Avukatların iş yaşamlarını kolaylaştırırken, iş yaşamlarında tanınmalarını da sağlamaktadır. Günümüz iş dünyasında teknolojinin çok fazla kullanılması, her sektörde olduğu gibi hukuk sektöründe de büyük değişimlere yol açmıştır.

İnternet dünyası büyük bir hızla gelişmekte, İnsanlar merak ettiği herhangi bir şeyi hiç kimseye danışmadan öncelikle internetten araştırma eğilimine girmişlerdir. İnsanlar kendilerine vekil tayin ettiği avukatları öncelikle internetten araştırdıkları bilindiği gibi özellikle yurt dışında yaşayan ve ülkemizde hukuki sorunları olan vatandaşlarımız Boşanma, Miras, Velayet davalarına Avukat tayin etmek için internetten araştırma yapmakta ve avukatlarını internet üzerinden bulmaktadırlar.

KMK Bilişim Teknolojilerinin hazırlamış olduğu avukat yazılımı, bir avukatın ihtiyaç duyabileceği, avukat web sitesi, mobil avukat sitesi, avukat yazılımları tüm ihtiyaçları bir arada toplayarak avukatların hizmetine sunmuştur.

Hazırlanan avukat uygulaması kullanıcı dostu ara yüzleri ile her avukatın kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Anahtar teslim sunulan avukat yazılımında ihtiyaç duyabileceğiniz avukat alan adı tescili, web barındırma hizmeti, tasarım desteği, yazılım desteği, destek ve bakım hizmeti tüm altyapıda ücretsiz sağlanmaktadır

Bu sayfa 28.08.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder