KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Maty Perde

 
0283
Maty Perde

Maty Perde

Yıllar boyu kazandığımız tecrübemizi mefruşat alanında en son teknoloji ile birleştirerek, üstün kalite ile hazırladığımız perde çeşitleri ile İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye'nin her köşesine hizmet vermekteyiz. Kalite anlayışından hiç bir zaman ödün vermeyişimiz, ürün çeşitliliğimiz ile buluşarak mefruşat alanında söz sahibi olmamızı sağlamıştır. 
 
Faaliyet konumuz Perde ,Perde aksesuarları Perdelik kumaş , İp Tül Perde, Stor Perde, Jaluzi Perde, Ahşap Perde... çeşitlerinin Toptan, perakende, satış, tasarım ve uygulamasıdır.  İnsan ilişkilerinin bir araç değil, bir amaç olarak görüldüğü firmamızda tüketici memnuniyeti ve mutluluğu ana hedeflerimizden biridir. Yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonları takip edilerek yeni gelişmeler sunulmaktadır. 
 
İlkelerimiz : Her mekana uygun ruhunuzu ve tarzınızı yansıtan dekorasyon seçeneklerini sunmak, klasik modern spor tarzlardaki binlerce desen ve renk alternatifleriyle sürekli yenilenerek güncelliğini devam ettirmek, evlerinizdeki mobilyalar döşemelik kumaşlarımızla pencereleriniz tül ve perdeliklerimizle yeni bir kimlik kazandırmak, Uzman ekip ve kadromuz ile süresinde, hatasız iş teslimindeki başarı oranımız tercih ve tavsiye edilmemizde en önemli unsurdur.
 
Maty Perde internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından vsp alt yapısı ile oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 08.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder