KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Opticleaner

 
0260
Opticleaner

1980 yılından itibaren optik sektöründe faaliyet gösteren YÜKSEL ERTAŞ, işine önem vererek kalitesiyle ve ismiyle ün yapan OptiCleaner’ı 2003 yılında kurmuştur. 2007 yılında OptiCleaner markasını tescil ettirerek Türkiye Optik Camiasına bu markayı kazandırmıştır.

İlk başlarda optik sektörüne yönelik yola çıkan şirketimiz, AR-GE çalışmaları sonucunda  ürün ve sektör yelpazesini genişleterek bugün tüm genel amaçlı temizlik ürünleri üretmekte (Kozmetik, Otomotiv, Elektronik Eşyalar, Ekipmanlar vb.) ve yoluna devam etmektedir.
Şirketimizin kurulmasından bugüne dek başarı ve kazançları ile yapıyı kuvvetlendirmek, çalışanlarına sağlam bir gelecek vaad etmek, kazançlarından doğan vergiler ile devlete karşı sorumluluğunu yerine getirmek kadar büyüyen yapısı ile topluma yeni iş olanakları sunmak şirketimizin idealleri arasındadır.
Üretip satmış olduğu ürünlerin kalitesini en üst düzeyde tutarak kullanıcılarına dürüst ve güvenilirliğini ispat etmek, ISO 9001 şartlarına uymak ve sürekli geliştirmek-korumak bu misyonun ayrılmaz parçasıdır.
Siz değerli optik sektöründeki meslektaşlarımızın desteği ile bugünlere kadar geldik ve en güzel şekilde de hizmet vermeye devam edeceğiz. Müşteri memnuniyetini esas alarak, ticari ahlakı ön planda tutan şirketimiz, yurt genelinde satışlarını sürdürmektedir. Bu sektörde olmaktan mutluyuz ve gurur duyuyoruz.

Müşteri Görüşü

İşine önem vererek en yüksek iş kalitesiyle ün yapan OptiCleaner 2003 yılında kuruldu. 2007 yılında OptiCleaner markası tescil ettirilerek Türkiye Optik Camiasına bu markayı kazandırdık. Başlarda sadece optik sektörüne yönelik yola çıkan şirketimiz birçok çalışmalar sonucunda ürün ve sektör yelpazesini genişleterek bugün tüm genel amaçlı temizlik ürünlerini üretmekte ve yoluna bu şekilde devam etmekteydi. Optik sektöründe daha fazla ilerlemeyi hedef aldık bu hedefimizi gerçekleştirme yolunda KMK Bilişim firmasının yanımızda olduğunu fark ettik.
 
Hızlı bir büyüme sürecinde KMK Bilişim’in bize sunduğu e-ticaret platformu ile müşterilere çok kısa sürede ve etkili bir şekilde ulaştık. KMK Bilişim tarafından sunulan Kurumsal E-Ticaret Çözümleri sayesinde satışlarımız hareketlendi ve yeni bir gelir akışı elde edildi. Optik temizleme ürünlerine güçlü bir talep olduğunu bu sayede fark ettik. Uygun bir ücret ödeyerek çok daha fazla müşteriye kısa yoldan ulaşmanın kolaylığını keşfedince teknolojiyi doğru bir şekilde kullanmak adına KMK Bilişim’i seçmiş olmanın doğru bir karar olduğunu keşfettik. Pazarlama araçları, nakliye entegrasyonları, müşteri yönetimi gibi birçok özellik e ticaret sitemize dâhil edildi. Bize sunulan e ticaret paneli gerçektende kusursuzdu. Çok az bilgiyle panelin kullanım rahatlığından dolayı birçok değişikliği yapabilmekte ve sitemizi istediğimiz şekilde düzenleme fırsatını bu panel sayesinde ulaşmış olduk.
 
Müşterilerimizin e-ticaret sitemizi rahatlıkla kullanabilmesi, ürünlerimize doğru ve minimum bir sürede ulaşmasını öncelik edindik. Yapılan tasarımlar ve uygulanan yeni özellikler sayesinde sitenin kullanımı kolaylaştırıldı ve bu işlemler online satışımızı arttırdı. E-Ticaret sitemiz sayesinde firmamız internet ortamında kısa sürede tanındı. 7/24 açık olup müşterilerimize her konuda yardımcı olduk. Geniş ürün yelpazemiz hakkında tüm detay ve bilgileri bu platforma aktararak müşterilerimizin doğru ürüne doğru şekilde ulaşmasını sağladık. E-Ticaret sitemiz sayesinde müşteri bulma imkânımız arttı, yeni ürünler yeni müşterilerine kolaylıkla ulaşmış oldu.
 
Bir E-Ticaret sitesi sahibi olduktan sonra daha başarılı ve kazançlı bir yol izledik. Rakip firmalardan hep bir adım önde olarak büyük başarılara imza attık. Tüm bu aşamalarda yanımızda olan ve her konuda bize destek sunan KMK ailesine sonsuz teşekkürler…
 
OptiCleaner A.Ş.
Erol ERTAŞ 
Genel Müdür
 
 
OptiCleaner internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret alt yapısı kullanılarak oluşturulmuştur.
 
Bu sayfa 31.08.2015 tarihinde güncellenmiştir.
 

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder