KMK - Referanslar
Ara
 • Referansları Listele
 • Ana Sayfa
 • Geri

Tahtakale Dükkan

 
0817
Tahtakale Dükkan

Tahtakale Dükkana Hoş Geldiniz, Öncelikli amacımız Şirketlere ve Tahtakale Dükkan kullanıcılarına faydalı olmak, basit ve kolay bir ilan sitesi sunmak.

Öncelikli amacımız Şirketlere ve Tahtakale Dükkan kullanıcılarına faydalı olmak, basit ve kolay bir ilan sitesi sunmak.

Uzun süren altyapı çalışmalarının ardından 2013 yılında faaliyete başlayan sitemizde hedefimiz, ülkemizde her geçen gün büyüyen Elektronik Ticarette Türk Şirketlerine kaliteli ve detaylı hizmet verebilmek.

Ücretsiz olarak Emlak, Taşıt, Alışveriş, İş Makinesi, Hizmet ve Kariyer olmak üzere çeşitli kategorilerde ilan verebilir ve verilen bu ilanları görebilirsiniz.

Tahtakale Dükkan, her geçen gün üye ve ilan sayısını artırma yolunda faaliyetlerine devam edecektir. Türkiye’nin ilan ve alışveriş platformu Tahtakale Dükkan her kategoride çok hızlı bir büyüme performansı hedeflemektedir.

Halihazırdaki ilan siteleri bu branşta size yetersiz bilgi veriyorsa. Daha basit bir ara yüze ve işleyişe sahip bir ilan sitenin yokluğunu hissediyorsanız,  Tahtakale Dükkan'a ücretsiz üye olarak ilan vermeniz ve bir göz atmanız yeterli olur kanısındayız.

Hiç şüphe yok ki ilan vermek ve incelemek internetin en seri işleyişlerinden biri. Türkiye'de birçok ilan sitesi var olsa da Tahtakale Dükkan farklı altyapısıyla ve farklı çözümleriyle interneti en verimli kullanma olanakları sağlamaktadır.

Her gün binlerce kullanıcı internet ortamında Emlak, Vasıta ve binlerce kategoride ürün arıyor, alıyor, satıyor. Günlük ihtiyaçları için alışveriş yapıyor ve bu sitelerden faydalanıyor.

Bu anlamda Tahtakale Dükkan'ın en büyük özelliği güncel ve şirketlerle alakalı olmasıdır.

Tahtakale Dükkan'da dükkan açmak, ilan vermek, ürünlerinizi dükkanınızda ve ilgili kategorilerde sergilemek çok kolay size sağlanan kontrol paneliniz aracılığıyla kolayca online dükkanınızı açıp, yönetebileceksiniz. Tahtakale Dükkan KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Tarafından C2C Eticaret altyapısı kullanarak yapılmıştır. Tüm c2c eticaret özelliklerine sahiptir.

Bu sayfa 02.09.2015 tarihinde güncellenmiştir.

2 Yorum

 1. avatar

  Hikmet ŞİMŞEK

  12-08-2016

  tahtakaledukkan.com kurucusu olarak başladığım günden bu yana şunları dile getirmek istiyorum bir web site projesi düşünüyorsanız ve başarmak istiyorsanız yazılım bu konuda çok önemli.. sizi asla yarı yolda bırakmamalı.. KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş.nin vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 2. avatar

  Mert Kanbur

  12-08-2016

  Güzel bir site olmuş tahtakaleden ne ararsam var. Yapanların ve yaptıranın ellerine sağlık.

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder