KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Tekstil Acentası

 
0836
Tekstil Acentası

Türkiye nin En Büyük Tekstil Platformu

Tekstil acentesi, üretici ile tüketiciyi yeni nesil teknolojiler kullanılarak çevrim içi bir araya getirerek ticaret yapmalarını planlamaktadır. Tekstil acentesi, internet üzerinden hizmet veren geleceğin en popüler projelerinden biridir.

Tekstil sektörü bugün interneti birçok alanda kullanmaktadır, eleman tedarikinde, ürün ve hizmetlerinin tanıtımında, makine ve araç gereç alımlarında, ihracat yurtdışı Pazar araştırmalarında kısaca her sektörde olduğu gibi Tekstil sektörü de interneti yakından kullanmaktadır.

Araştırma neticelerimizde her sektörün bir bilgi ve Pazar platformu var fakat bu denli büyük Tekstil sektörünün bir platformu yok. Bu açığın tarafımızdan tespit edilmesinden ve tekstil sektörüne yakın olduğumuzdan Tekstil Acentesi Girişiminde bulunduk.

Amacımız Tekstil Sektöründeki tüm faaliyetleri, Ticaret, Haber, Bilgi, İnsan Kaynakları, Sektörün bulunmaz bilgi kaynağını ve ticaret merkezini oluşturmak.

Türkiye’de ve Dünyada yapmış olduğumuz geniş araştırmalar sonucunda bu tarzda bir projenin nasıl yapılabileceğini, nasıl sürdürülebilirlik konumuna getirebileceğimizi araştırmalar sonucunda bulduk.

Bu tarzda projeler konusunda ülkemizde uzman KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi ile birkaç kez bir araya gelerek görüşmeler yaptık ve proje hakkında neler yapılabileceği hakkında fikir alışverişleri yaparak tekstil acentesini faaliyete sokmuş bulunmaktayız.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder