KMK  - Referanslar
Ara
  • Referansları Listele
  • Ana Sayfa
  • Geri

Yıldız Matbaa

 
0834
Yıldız Matbaa

Yıldız Matbaa ve Dijital Baskı olarak sizlere yarının baskı kalitesini ve hizmetlerini yine bugünden sunmaya devam edeceğiz.

30. Yılımızda kendimizi bir kez daha yeniledik.. Basılı ürün konusundaki dünyadaki en yeni trendleri, en yeni teknolojileri izliyor ve sizlere getiriyoruz. Otuz yıldır bir basımevinden fazlası olmak için çalışıyor, yepyeni fikirler ve projeler sunuyoruz.

Yıldız Matbaa ve Dijital Baskı 30 yıllık bir tecrübeye sahip olup, 1983 yılında serigrafi ile temellerini atmış ve daha sonra Cağaloğlu'nda matbaanın alt yapısı olan film hazırlık bünyesinde aşama kaydetmiştir. 1991 yılından bugüne Yıldız Matbaa kurumsal müşterilerinin yanı sıra birçok matbaa ve ajansa grafik tasarım ve baskı hizmeti vermektedir.

2003 Yılında dijital baskı geleceğini görerek Maltepe'de Dijital Baskı / Copy Center şubemiz açılarak faaliyet alanımız genişletilmiş olup dijital baskı teknolojisini bölgemize getirmiş olduk. Bugün Yıldız Matbaa & Dijital Baskı sektördeki, matbaa ve copy center anlayışını değiştiren firma olarak matbaa ve dijital baskı alanında ilkleri gerçekleştiren öncü bir firma konumuna gelmiştir.

0 Yorum

Referensa daha yorum yapılmamış!..

Yorum Gönder

e-Mail'iniz yorumda yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli zorunlu alanları doldurunuz.

*

*

Yorumu Gönder